DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 800 EUR/m-c
  • Firma: Humanus
  • Kontakt: Solutions Recruitment
  • Telefon: +48730969402
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Lakiernik

Nasza oferta

atrakcyjne wynagrodzenie 2800 EUR netto / miesięcznie

brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio wraz z miesięczną pensją

zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu)

możliwość pracy w nadgodzinach (zależne od pracodawcy) płatne dodatkowo +25% do wypłaty

dodatki za pracę zmianową

dodatki urlopowe oraz świąteczne

niemiecka umowa o pracę

niemieckie ubezpieczenie (w tym dodatkowe prywatne ubezpieczenie opłacone przez Pracodawcę)

premia po przepracowanych 3, 6 i 12 miesiącach oraz bonus paliwowy

cykliczne podwyżki

możliwość uzyskiwania regularnych zaliczek

wsparcie polskojęzycznych koordynatorów

Zakres obowiązków

odtłuszczanie i usuwanie starej farby, rdzy

wypełnianie wyciśniętych wgnieceń i zadrapań

szlifowanie, gruntowanie, maskowanie lub pokrywanie powierzchni

mieszanie kolorów za pomocą komputera mieszającego

malowanie pistoletem kubkowym

regulacja procesu suszenia

kontrola jakości

wykańczanie, np. polerowanie

Wymagania

znajomość języka niemieckiego (min. komunikatywna)